O nas

Oferta mojej praktyki skierowana jest do każdego, kto ceni sobie zdrowie i piękny uśmiech oraz poszukuje gabinetu o miłym klimacie i fachowej obsłudze. Łącząc nowoczesne wyposażenie gabinetu z doświadczeniem naszego zespołu zapewniamy Państwu bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie.

Nasz gabinet posiada nowoczesne laboratorium protetyczne. Współpraca lekarzy z technikami gwarantuje indywidualne podejście do pacjenta, skrócony do minimum  czas leczenia protetycznego i estetyczny efekt końcowy.

Nasz zespół

Danuta Wojciechowska
lekarz stomatolog
absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Głównie zajmuje się stomatologią estetyczną , protetyką,chirurgią, implantologią i implantoprotetyką.
Katarzyna Lisiecka
Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2014 roku. Interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią estetyczną i dziecięcą.
Ewa Makowska
lekarz stomatolog
Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu.Uzyskała specjalizację ze Stomatologii Ogólnej oraz Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.Na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu ukończyła Studia Podyplomowe z Estetyki Twarzy .Członek PTS oraz PTMEiAA. Nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w licznych kongresach,kursach,szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.W swojej pracy każdego pacjenta traktuje indywidualnie.Dobro i zadowolenie pacjenta jest dla mnie najważniejsze.
Karolina Głogowska
Jestem Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Zainteresowanie zdrowiem i przekonanie o konieczności leczenia przyczyn a nie jedynie objawów nieprawidłowego zgryzu zaprowadziły mnie do ortodoncji.
Poprzez ORTODONCJĘ HOLISTYCZNĄ i współpracę ze specjalistami innych dziedzin poprawiam
zdrowie i uśmiech pacjentów.
Karol Czarnota
Jestem absolwentem Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego.Tytuł lekarza dentysty otrzymałem w 2013 roku. Od tego czasu regularnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej,protetyki, chirurgii i okluzji.Na co dzień mam przyjemność realizować się w zespole, gdzie podkreśla się wartość szczegółowej diagnostyki i kompleksowego leczenia pacjenta .
Cały swój czas pracy poświęcam stomatologii zachowawczej ,protetyce i chirurgii,która jest moją największą pasją. Chciałbym dalej rozwijać swoje umiejętności w kierunku implantoprotetyki i mikrochirurgii periodontologicznej. W chwilach wytchnienia oddaję się pasji jaką jest bieganie i jazda na rowerze.
Agnieszka Rzadkiewicz
Dyplomowana higienistka stomatologiczna z 8-letnim doświadczeniem zawodowym.
Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywniej energii w przekazywaniu prawidłowej higieny jamy ustnej.
Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki fluorkowej, profesjonalnego oczyszczania zębów ze złogów nazębnych (scaling, piaskowanie) oraz wybielania.
Pracuje głównie jako higienista ale również jako asystentka przy zabiegach chirurgicznych oraz protetycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Na co dzień spełnia się w pracy z ludźmi, dbając o ich piękne uśmiechy. Prywatnie mama dwójki dzieci Daniela oraz Kajtka.
Katarzyna Świło
Asystentka stomatologiczna
Joanna Piwosz
Asystentka stomatologiczna
Anna Klim
Asystentka stomatologiczna
Hanna Brzozowicz
Asystentka stomatologiczna
Joanna Jelska
Pracownik recepcji
Agnieszka Piotrowicz
Pracownik recepcji
Justyna Nizińska
Pracownik recepcji

Wyposażenie

Unity

Unity wiodącego w Europie niemieckiego producenta KaVo. Wyposażone w kompletny panel asysty pozwalający na pracę w systemie „na cztery ręce” z aktywną asystentką.
Kamera wewnątrz-ustna firmy Gendex

Wyjątkowe narzędzie do obrazowania sytuacji w jamie ustnej. Ułatwia komunikację z pacjentem i i jego edukację.
Radiowizjografia

Radiowizjografia czołowego producenta systemów obrazowania medycznego firmy Gendex. Cyfrowy zestaw do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych z użyciem minimalnej dawki promieniowania. Nowatorska konstrukcja eliminuje upływ promieniowania niemal w 100%.
Pantomograf cyfrowy firmy Gendex

Urządzenie stosowane w diagnostyce stomatologicznej. Dzięki niemu wykonujemy zdjęcie , na którym widzimy wszystkie zęby , wyrostek kostny, ukryte w kości torbiele i stawy skroniowo-żuchwowe. Jest to pierwszy krok do rozpoczęcia leczenia.
Tomografia cyfrowa Gendex 700

Urządzenie wykonujące obrazy w projekcji 3D niezbędnej w implantologii. Ma również zastosowanie w trudnych ekstrakcjach zatrzymanych zębów, w leczeniu endodontycznym i ortodontycznym.
Endomotor firmy Morita

Urządzenie służące do elektronicznego pomiaru długości i precyzyjnego opracowania kanału korzeniowego. Endometr pozwala na przeprowadzenie leczenia kanałowego u kobiet w ciąży u których niewskazane jest wykonywanie zdjęć RTG/RVG.